Recenzii ale clienților
Recomandare pentru cumpărare
100%
Bazat pe 1 recomandare
Ati incercat acest produs?
Împărtășiți-l cu alții pentru a-i ajuta să facă alegerea corectă
Scrie un comentariu
Comentarii pozitive
IOSIF
03/10/2023
Achiziție neconfirmată
Rezistent
Comentarii
îl amesteci cu frișca și vei obține o frișcă stabilă și fermă, perfectă pentru decorarea prăjiturilor și a altor deserturi.Un alt aspect pe care l-am apreciat este că întăritorul de frișcă nu schimbă gustul sau textura frișcii, ci doar îi conferă stabilitate. Acest lucru îl face potrivit pentru orice tip de desert, indiferent dacă preferi gustul natural al frișcii sau dorești să adaugi arome suplimentare.
A fost utilă această recenzie?
Sortati dupa:
Cu Fotografie
Sebe Elena
22/08/2025
Comentarii
Foarte bun intaritor, frisca se bate rapid si sta bine.
Pop Radu
16/08/2025
Comentarii
Intaritorul de frisca de la Dr Oetker e bun. L-am folosit la torturi si a tinut bine frisca. Se amesteca usor si nu dureaza mult. Un pic cam mult zahar, dar e ok. Recomandat!
Dan
03/05/2025
Comentarii
Fain produs, frisca se face usor si tine bine. 4 stele!
Beatris
27/04/2025
Comentarii
Foarte bun intaritor! Frisca se face rapid si tine bine. Recomandat pentru torturi!
Chirilescu
26/04/2025
Comentarii
Intaritorul de frisca e super! L-am folosit pentru torturi si a iesit perfect. Frisca nu s-a lasat deloc, a ramas pufoasa. Recomand cu incredere!